Stadion Śląski Chorzów r.2004 - strona nieoficjalna

brak zdjęć

FUTBOLOWO.TV

Zarządzenia

Chorzów, dn. 25.09.2012 r.

ZARZĄDZENIE NR 1/2012

Zarządu K.S. ‘STADION ŚLĄSKI” Chorzów z dnia 25.09.2012 r.

w sprawie wprowadzenia w życie „Regulaminu wpłat miesięcznych darowizn oraz obowiązkowego ubezpieczenia”.

Zarząd Klubu Sportowego „STADION ŚLĄSKI” Chorzów z dniem 01.10.2012 roku wprowadza nowy „Regulamin wpłat miesięcznych darowizn oraz obowiązkowego ubezpieczenia” na rzecz K.S. „STADION ŚLĄSKI” Chorzów o następującej treści :

„Regulamin wpłat miesięcznych darowizn oraz obowiązkowego ubezpieczenia”

1. Od dnia 01.10.2012 roku w Klubie Sportowym „STADION ŚLĄSKI” Chorzów obowiązują n/w comiesięczne płatności :

-          darowizna na cele statutowe – 55 zł,

-          ubezpieczenie – 10 zł.

2. W uzasadnionych przypadkach, na pisemny wniosek rodzica/opiekuna zawodnika, Zarząd Klubu może podjąć decyzję w sprawie obniżenia lub całkowitego odstąpienia od przekazywania miesięcznej darowizny na rzecz stowarzyszenia po spełnieniu następujących warunków:

● złożenia w sekretariacie Klubu pisemnego wniosku z motywacją do Zarządu Klubu,

● załączenia do wniosku następujących załączników :

- zaświadczenia o dochodach obojga rodziców/opiekunów ze swojego miejsca pracy,

- w przypadku osoby bezrobotnej zaświadczenia z Powiatowego/ Rejonowego Urzędu

Pracy o zarejestrowaniu i pobieraniu zasiłku dla bezrobotnych lub zaświadczenia o

nie zarejestrowaniu i nie pobieraniu zasiłku dla bezrobotnych.

O podjętej decyzji przez Zarząd Klubu, wnioskodawca zostaje niezwłocznie informowany.

W sytuacji pozytywnego rozpatrzenia wniosku na korzyść wnioskodawcy, podjęta decyzja ma zastosowanie przez okres nie dłuższy niż 6 m-cy. Po tym okresie w razie konieczności można ponowić w/w procedurę.

3. Rodzice/opiekunowie mający w klubie jednego trenującego syna przekazują składkę miesięczną w kwocie 65 zł, na którą składają się - darowizna na cele statutowe klubu oraz ubezpieczenie.

W przypadku rodziców, którzy mają w klubie dwóch lub więcej dzieci opłacają składkę miesięczną następująco :

- za 2 dzieci - 75 zł (55 zł darowizna + 2 x 10 zł ubezpieczenie),

- za 3 dzieci - 85 zł (55 zł darowizna + 3 x 10 zł ubezpieczenie).

4. Zawodnik, który nie brał udziału w zajęciach sportowych z uzasadnionych przyczyn (długotrwała choroba, kontuzja poparta zaświadczeniem lekarskim) przez okres dłuższy niż 20 dni, jest zwolniony od wpłaty darowizny za miesiąc, w którym nastąpiła absencja.

Nie dotyczy to zawodników, którzy z różnych przyczyn dyscyplinarnie zostali zawieszeni przez Zarząd Klubu.

Dokonywana jest wówczas obowiązkowa opłata za ubezpieczenie.

5. Miesięczne darowizny należy przekazywać przelewem na konto Klubu –

ALIOR BANK nr 78 2490 0005 0000 4600 7099 4874, lub bezpośrednio wyznaczonej osobie do zbierania darowizn w danej grupie rocznikowej.

6. Przekazywanie darowizn zarówno na konto Klubu, jak i osobie wyznaczonej w danej grupie rocznikowej należy dokonywać do dnia 20-go bieżącego miesiąca.

7. Zebrane miesięczne darowizny  przez wyznaczoną osobę w danej grupie rocznikowej należy wpłacać w sekretariacie Klubu członkowi/kom Zarządu, którym powierzono obowiązki ich przyjmowania, otrzymując potwierdzenie wpłaty na druku „KP” lub potwierdzenia przyjęcia na „liście wpłat”.

8. Wpłata miesięcznej darowizny za poszczególną grupę rocznikową przez osobę wyznaczoną dokonywana jest obowiązkowo, na podstawie załączonej listy wpłat darowizn.

Obowiązujący „druk” listy wpłat darowizn należy każdorazowo pobierać z sekretariatu Klubu.

Niniejsza lista przed złożeniem w sekretariacie Klubu musi zawierać :

- imię i nazwisko zawodnika,

- wysokość wpłaconej darowizny lub słowo „przelew”( w sytuacji gdy darowizna jest

przekazana przelewem),

- podpis rodzica/opiekuna w przypadku zawodników niepełnoletnich lub osobisty w

przypadku zawodników pełnoletnich.

W sytuacji wpłaty darowizny osobie zbierającej przez zawodnika niepełnoletniego, w rubryce „podpis” osoba przyjmująca darowiznę dokonuje wpisu – „przyjąłem w dn. np. 10.04.08 r. i składa swój podpis”.

9. Rodzic/opiekun dokonujący wpłaty darowizny „przelewem”, na prośbę Klubu zobowiązany jest do przedłożenia dokumentu potwierdzającego dokonanie przelewów (dotyczy sytuacji nie wyjaśnionych).

10. Miesiąc lipiec jest miesiącem, w którym nie przekazujemy darowizny za ten miesiąc lecz dokonujemy opłaty obowiązkowego ubezpieczenia w wysokości 10 zł, którego płatność obejmujące cały rok.

11. Rodzic/opiekun nowoprzyjętego zawodnika zobowiązany jest do wypełnienia „deklaracji członkowskiej” i uiszczenia jednorazowej wpłaty „wpisowego” w kwocie 35 zł oraz składkę w wysokości 65 zł za miesiąc, w którym rozpoczął zajęcia, łącznie 100 zł.

Jednorazowe „wpisowe” dotyczy tylko zawodników grup naborowych wczesnej specjalizacji oraz zawodników będących bez jakiejkolwiek przynależności klubowej.

12.W przypadku nie dokonania wpłaty składki miesięcznej przez okres 2-ch miesięcy (w procesie ciągłym), decyzją Zarządu Klubu zawodnik zostaje odsunięty od udziału w zajęciach sportowych oraz innych rozgrywkach sportowych do momentu uregulowania należnych zaległości.

Niniejsze Zarządzenie obowiązuje od dnia 01.10.2012 rok.

Zarząd K.S.”STADION ŚLĄSKI”

Chorzów

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Inne rozgrywki

pon.